Dlaczego warto kupić gogle Oakley?

Każdy narciarz czy snowboardzista wie, jak ważną rolę odgrywa wysokiej jakości sprzęt. Jednym z najważniejszych akcesoriów podczas uprawiania sportów zimowych są gogle. Te muszą być nie tylko ładne, ale również wygodne i w pełni funkcjonalne. Sprawdźmy, dlaczego gogle Oakley są tymi, po które sportowcy sięgają najchętniej oraz jakie modele w tym sezonie zimowym są absolutnym must have!

Firma Oakley rozpoczęła swoją działalność w 1975 roku. Dziś jest jednym z największych i najbardziej zaawansowanych technologicznie producentów okularów na świecie. Bezsprzecznie przoduje również pod względem sprzedaży gogli swojej marki. Po nie sięgają najwybitniejsi sportowcy, ale także amatorzy, którzy cenią sobie wysoką jakość sprzętu.

Gogle Oakley – czy warto?

Wiele osób zastanawia się, czy kupując gogle warto zwracać uwagę na markę. Odpowiedź jest bardzo prosta – TAK! Otóż na wizerunek marki wpływają nie tylko reklamy czy ceny, ale przede wszystkim wysoka jakość produktów. Gogle Oakley to najwyższa światowa półka wśród tego typu produktów. Zarówno pod kątem materiałów, stosowanych technologii, wykonania z dbałością o każdy detal, ale też niepowtarzalnego designu i wygody.

Gogle tej firmy wyróżniają się pod kątem znakomitej optyki szyb, która sprawdza się w szerszym zakresie warunków świetlnych aniżeli standardowe soczewki. Co więcej, w produktach zastosowane zostały także takie technologie jak:

  • HDO – gwarantująca najwyższy poziom przejrzystości i ochrony przed uderzeniami,
  • F3 Anti-fog – umożliwiająca wewnętrznym soczewkom balistycznym pochłanianie wilgoci i zapewniająca krystaliczną przejrzystość,
  • OTG – czyli dyskretne wycięcia w zausznikach, pozwalające na umieszczenie wewnątrz gogli okularów korekcyjnych,
  • Ridgelock czy Switchlock – umożliwiające szybką i sprawną zmianę soczewek.

Gogle Oakley – jakie wybrać?

Wielość dostępnych wariantów może przyprawić o zawrót głowy. W każdym wypadku warto zwrócić uwagę na zaawansowanie technologiczne, na którym nam zależy. Oprócz tego, należy dostosować model do swoich preferencji estetycznych i posiadanego sprzętu.

Gogle Oakley dla kobiet

Warto dopasować model do koloru kasku, kurtki czy sprzętu sportowego, np. deski snowboardowej. Wśród trendów tego sezonu królować będą gogle w kolorach jasnych – białe, różowe i błękitne oraz te, z interesującymi nadrukami na oprawkach lub gumie.

Gogle Oakley dla mężczyzn

Każdy mężczyzna wie, że podczas uprawiania sportów liczy się przede wszystkim wygoda. Właśnie dlatego Oakley przygotowało serię gogli, które idealnie komponują się z kaskami oraz dopasowują do kształtu twarzy. Choć design u panów schodzi na dalszy plan, to bezsprzecznie w tym sezonie najmodniejsze są modele z kolorowymi soczewkami oraz typową gumą czarną, markowaną logo Oakley.

Podsumowując, marka Oakley nie bez powodu jest liderem wśród producentów gogli narciarskich i snowboardowych. Sportowcy chętnie po nie sięgają z uwagi na wysoką jakość materiałów, a także stosowane w nich technologie. Oprócz tego cieszą oko i świetnie współgrają ze sprzętem sportowym oraz modną odzieżą.