Gdzie stosuje się ścianki loftowe ze szkła?

esglas - ścianki szklane loftowe 2.jpg

Obecnie do mieszkań i domów powraca architektura, która dotąd kojarzona była z budynkami fabryk, hal czy magazynów. Taki industrialny klimat mieszkań podbija serca wielu osób. Nie oznacza to, że należy szukać opuszczonych fabryk, aby zamieszkać w przestrzeni loftowej. Ścianki szklane loftowe pozwalają uzyskać efekt industrialnej przestrzeni w każdym mieszkaniu lub domu.

Dlaczego warto wybrać ściankę loftową ze szkła?

Dzięki loftowym ściankom ze szkła, uzyskać można industrialny efekt, który nada wnętrzu niezwykły klimat architektury przemysłowej.
Architekci wnętrz bardzo chętnie wykorzystują ścianki szklane loftowe w swoich projektach. Jest to niezwykle efektowny sposób na uzyskanie ponadczasowych i oryginalnych wnętrz.
Ścianki loftowe ze szkła nadają surowego klimatu każdemu wnętrzu, ale nie oznacza to, że oziębiają je swoim designem.

Gdzie wykorzystać ścianki szklane loftowe?

Jeśli poszukiwane jest rozwiązanie, które ma na celu nadać industrialny charakter pomieszczenia, warto zdecydować się na ścianki szklane loftowe.
Ścianki te idealnie organizują przestrzeń w pomieszczeniach, wydzielają granice poszczególnych stref i bardzo dobrze doświetlają. Tradycyjne ściany nie pozwalają światłu na swobodne przenikanie. Ścianki loftowe ze szkła nie ograniczają światła.
Ze ścianek loftowych można również tworzyć przepierzenia, co kreuje przestrzeń bardzo praktyczną i elastyczną.

W jakich pomieszczeniach można stosować szklane ścianki loftowe?

Tak naprawdę nie ma ograniczeń do stosowania ścianek loftowych. Odnajdą one swoje zastosowanie w wielu pomieszczeniach. Od mieszkań, przez domy, po sklepy, restauracje i biura.
Ścianki szklane loftowe w biurze spowodują, że przestrzeń do pracy będzie prawidłowo zorganizowana, dobrze doświetlona i atrakcyjna wizualnie. Atrakcyjne miejsce pracy sprawia, że pracuje się wydajniej i przyjemniej.
W domach i mieszkaniach, ścianki szklane nadają niezwykłego charakteru industrialnego To modny i pożądany styl w obecnych projektach wnętrz. Klienci doceniają ciekawy design, ale też praktyczność – szybki montaż, nieograniczanie światła, uniwersalność zastosowania. Ścianki szklane w mieszkaniach zdobywają coraz więcej zwolenników, co pokazuje jak bardzo lubiany jest styl loftowy.

Artykuł powstał we współpracy ze specjalistami z Esglas