Kup prepaid PlayStation i zapłać przelewem!

Dzięki kartom prepaid na konsole możemy uzyskać łatwy dostęp do różnych tytułów w sklepach on-line. Nie musimy jednak wcale płacić za nie gotówką w sklepach stacjonarnych – możemy też kupić je przez internet bez potrzeby zapłaty kartą!

PlayStation oferuje swoim użytkownikom wiele świetnych tytułów – możemy zagrać w bestsellery, ale możemy również zdecydować się na mniej znane tytuły czy na gry typu indie, które również mają wielu fanów. Wiele z nich jest dostępnych tylko w dystrybucji cyfrowej – oznacza to, że nie możemy zakupić ich w sklepie, ale musimy zrobić to on-line, ponieważ są one dostępne jedynie w sklepie PlayStation.

Aby zakupić grę bezpośrednio ze sklepu PlayStation, będziemy potrzebowali karty płatniczej – kredytowej albo debetowej, która będzie podpięta do naszego konta. Niestety, PlayStation nie honoruje wszystkich kart, między innymi popularnych w Polsce kart Visa Electron. W związku z tym pojawia się pytanie – jak można zapłacić bez karty?

Pierwszym rozwiązaniem jest prepaid PlayStation zakupiony w zwykłym sklepie stacjonarnym – karty prepaid możemy zakupić między innymi w sklepach z elektroniką, z grami, w niektórych salonikach prasowych oraz w wybranych hipermarketach. Za kartę z kodem do doładowania zapłacimy także gotówką.

Jednak nie każdy z nas ma dostęp do sklepów z prepaidami. Wówczas mamy jeszcze jedno rozwiązanie, a mianowicie prepaid PlayStation kupiony przez internet i opłacony przelewem z konta bankowego. Takie kody sprzedaje wiele serwisów z doładowaniami – wybieramy wtedy po prostu interesująca nas ofertę i opłacamy ją z użyciem systemu szybkich płatności internetowych. Informacja o wpłacie od razu dochodzi do sprzedającego i ten nawet w przeciągu paru minut może odesłać nam kod.

W podobny sposób możemy wykupić także subskrypcję PlayStation Plus oraz prepaid na konsolę Xbox. Zatem wtedy, gdy nie mamy karty i nie możemy kupić kodu w formie karty w zwykłym sklepie, serwisy oferujące doładowania na konsole to sprawdzony wybór – można korzystać z nich 24 godziny na dobę!