Masaże ujędrniające do biustu – czy pomogą? Sprawdź, jak zrobić masaż biustu.

Jeśli któraś z nas nie akceptuje swoich piersi, które dla wielu kobiet są najważniejszą częścią ciała, może zdecydować się na wiele zabiegów. Jednym z naturalnych zabiegów na powiększenie piersi jest masaż biustu, jest to bardzo popularny zabieg, który zapewnia pożądane efekty. Masaże na powiększenie biustu powinny być wykonywane w odpowiedni sposób, który zostanie opisany poniżej.

Poniżej przedstawiono kilka zasad, które należy poznać przed przystąpieniem do zabiegu.

 1. Masaż ujędrniający biustu nie może być bolesny, dlatego wykonuj go delikatnie i nie przekraczaj granicy bólu. Pamiętaj, aby masować piersi w kierunku pach, nigdy odwrotnie.
 2. Jeśli stosujesz do masażu olejki bądź balsamy nie wmasowuj ich w brodawki.
 3. Nie zapominaj, że skóra na piersiach jest bardzo delikatna, dlatego zbyt intensywnymi i mocnymi ruchami możesz ją rozciągnąć.
 4. Nie odrywaj dłoni od skóry, a jeśli już to lekko po niej przesuwaj, by pobudzić gruczoł do działania.
 5. Kiedy podejrzewasz, że masz chore gruczoły nie stosuj masaży. Najlepiej udaj się do lekarza po poradę specjalistyczną.

Gdy zapoznamy się z zasadami i wiemy, że możemy zaczynać nasz zabieg należy zapoznać się z technikami, ponieważ bez tego masaż biustu powiększający nie będzie dawał pożądanych efektów.

Poniżej znajduje się przykładowy masaż na powiększenie biustu.

 1. Masaż należy rozpocząć delikatnym ugniataniem okolic biustu, czyli barków, ramion i nasady piersi. Następnym krokiem będzie głaskanie dekoltu i powolne schodzenie między piersi – na mostek.
 2. Teraz przejdź do głaskania piersi. Zaczynaj od brodawki i masuj pierś tak jakby była podzielona na ćwiartki. Należy to robić subtelnie i delikatnie czterema palcami, oprócz kciuka. Ta czynność powinna być płynna i w równym tempie.
 3. Kolejnym krokiem będzie masaż wykonywany palcami wskazującym i środkowym polegający na długich pociągnięciach od środka do zewnątrz piersi.
 4. Następny jest masaż przypominający mieszanie. Polega na chwyceniu piersi całymi dłońmi w taki sposób, aby sutek znalazł się w „okienku”. Teraz należy lekko skręcać pierś, zachowując przy tym delikatność i wyczucie. Ten masaż jest bardzo ważny, ponieważ pomaga pozostać piersiom na swoim miejscu oraz ujędrnia.
 5. Teraz należy delikatnie uciskać piersi wszystkimi palcami. Uciskamy całą powierzchnię piersi, a na koniec ucisk zmieniamy w wykonywanie maleńkich kółeczek, które stopniowo powiększamy. To ostatni element naszego masażu.

Masaż i krem ujędrniający do biustu zapewnią nam lepsze efekty

Na rynku znajdziemy wiele kremów do powiększania biustu, ale tylko kilka z nich daje oczekiwane efekty. Poniżej przedstawiono listę, która opisuje, co powinien zawierać ujędrniający krem do biustu – np. Frashe – który zapewni nam pożądany efekt.

 • Pierwszym i najważniejszym składnikiem jest mieszanka ziół, która jest najmocniejsza w działaniu powiększającym spośród większości dostępnych składników. Mówimy tutaj o takich ziołach jak: acanthopanax senticosus extract, wyciąg z kwiatów lawendy, ekstrakt z ruszczyka kolczastego, ekstrakt z pąków, kofeina, dipalmitoyl hydroxyproline.
 • Witamina E. Nie przypadkiem witaminę E nazywa się „witaminą młodości”. Ten składnik pomaga nawilżyć skórę oraz wygładza ją.
 • Składnikiem, bez którego kremy ujędrniające do biustu nie mogłyby dawać zadowalających efektów jest kofeina. Wpływa ona pozytywne na naszą skórę na wiele sposobów.
 • Bardzo ważnym składnikiem jest również ceramide 6, czyli rodzaj tłuszczu, który znajduje się w naszej warstwie rogowej naskórka, przez co zmiękcza i kondycjonuje skórę.
 • Ważną rzeczą dla kształtowania kobiecej sylwetki, w tym biustu są fitoestrogeny, czyli kobiece hormony zawarte w roślinach.

Lista przedstawia wszystkie składniki niezbędne w kremie na powiększenie piersi. Jednym z kremów dostępnych na rynku, który w składzie posiada wszystkie wymienione składniki jest Frashe. Krem ten jest sprawdzony, a w internecie znajdziemy wiele pozytywnych opinii na jego temat.

Masaż biustu efekty

Efekty powiększania biustu masażem mogą być bardzo zadowalające, ale tylko w przypadku, kiedy zachowana jest regularność, a zabieg wspomaga się kremem na ujędrnienie piersi, ponieważ jest on w wielu przypadkach niezbędny do osiągnięcia efekty, gdyż skóra potrzebuje dodatkowego bodźca oraz ożywienia, jakie zapewni nam krem. Więcej informacji o pielęgnacji i sposobach na ujędrnienie biustu znaleźć możesz na http://pieknepiersi.net.pl/.